Usługi informatyczne

HOSTING

Hosting to zestaw różnych usług niezbędnych do obecności w Internecie, które zapewniają utrzymanie stron WWW, obsługę dynamicznych aplikacji bazodanowych (np. sklep internetowy, nowoczesne strony WWW, forum dyskusyjne) oraz kont e-mail we własnej domenie.

W naszej ofercie znajduje się dostęp do kont www oraz ftp. W krótką chwilę możesz posiadać własną stronę na szybkim serwerze wraz z dostępem do konta sql.

USTAWIANIE ANTEN

17 czerwca 2013 roku na terenie województwa lubelskiego został wyłączony sygnał analogowej telewizji naziemnej. Od tego czasu dostępna jest jedynie naziemna telewizja cyfrowa. Aby dostosować swój odbiornik telewizyjny do odbierania naziemnych kanałów cyfrowych oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach montaż, podłączenie, programowanie i konfigurację anten naziemnej telewizji cyfrowej, naprawę uszkodzonych instalacji antenowych a także przystosowanie istniejących instalacji antenowych do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.
Oferujemy również montaż anten satelitarnych i konfigurację programów z satelity Astra oraz Hot-Bird.

ODZYSKIWANIE UTRACONYCH DANYCHicon-arrows-arrow-keyboard

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę odzyskiwania danych, które zostały utracone wskutek uszkodzeń warstwy logicznej dysków oraz kart pamięci używanych w stacjonarnych PC, notebookach, laptopach, urządzeniach mobilnych, telefonach komórkowych i aparatach cyfrowych.

Oferta obejmuje sytuacje, w których utrata danych spowodowana jest:

– formatem lub systemowym uszkodzeniem partycji dyskowej

– działaniem wadliwego oprogramowania

– uszkodzeniami systemu plików FAT32/NTFS

– atakiem wirusów, trojanów, robaków

– nieumyślnym skasowaniem plików

– niewłaściwym zamykaniem systemu

– przerwą w dopływie prądu lub skokami napięć

Rodzaje obsługiwanych nośników: HDD – Hard Disc Drive (ATA/SATA/SCSI), SSD – Solid State Drive, czyli pamięć flash
pamięć USB Flash Drive, np. pendrive, CD/DVD – nośniki optyczne, karty pamięci – microSD, Secure Digital SD, Compact Flash CF, MultiMedia Card MNC, Memory Stick MS, SmartMedia Sm oraz inne.

ARCHIWIZACJA

Wszystkie informacje jakie nas otaczają w codziennym życiu staramy się zapisywać w postaci cyfrowej, tak aby mieć możliwość szybkiego dotarcia do potrzebnej informacji oraz szybkiej analizy. Celem takiego działania jest minimalizacja błędów i poprawa komfortu pracy. Wiemy, że nie ma ucieczki przed elektronicznym zapisem danych.

Dzisiejszy biznes wymaga od IT, aby dostęp do danych był szybki i bezpieczny, systemy przetwarzające dane były niezawodne i zapewniały integralność informacji. Nakładając na to oczekiwania zmniejszenia kosztów, posiadanie takiego archiwum staje się poważnym wyzwaniem.

MONITORING

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż monitoringu analogowego i IP. Każdy montaż monitoringu jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta. Montowanie przez nas systemy spełniają najwyższe standardy jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. 

Każdy z naszych systemów monitoringu możecie Państwo podglądać w firmie, przez Internet lub na Smartphonie dzięki dedykowanemu oprogramowaniu do monitoringu.

OUTSOURCING IT – OPIEKA INFORMATYCZNA DLA FIRM

Nasza firma oferuje kompleksowe zajęcie się sprawami informatycznymi w Państwa firmie. Oferujemy szeroki zakres usług oraz różnorodne formy współpracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa wymagań.

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 11
W tym tygodniu: 167
W sumie: 83982